Güvenilir

Guide GTA San Andreas

milaupv
3.41MB
Mağazadan İndirilenler 5k - 25k
Sürüm 1.01 2 yıl önce

Guide GTA San Andreas açıklaması

This application, the events that take place in the fictional state of San Andreas, 12 years old, but it is also popular among players worldwide. Largely due to user modes for GTA San Andreas, such as SA: MP or Hot Coffee.

We suggest you traditional cheat codes for GTA San Andreas, with which you can become a god in the game world.

Features of the app:

- All known codes for GTA San Andreas

- Cheats

- Easter eggs

- Mods for GTA San Andreas

Features:

- Improved graphics

- HD textures

- The huge living world

- 70 hours of gameplay

Guide for GTA San Andreas is an unofficial guide, walkthrough, strategies, tips & tricks, cheats, secrets, hacks, and everything for Grand Theft Auto San Andreas game players! This apps contain huge collections of HD video guide for GTA San Andreas such as mission guide, girlfriend guide, achievement guide, dating guide, and many more. Download Guide for GTA San Andreas now and become the best GTA San Andreas player!

DISCLAIMER: This APP is an unofficial version and is not endorsed by or affiliated with the creator of this game or its licensers. All in-game descriptions, characters, images and videos are copyright and or trademarked to their respective owners and usage for this App falls within fair use guidelines. If you feel there has been a contravention of your proprietary rights then please contact us.

</div> <div jsname="WJz9Hc" style="display:none">o da dünya çapında oyuncular arasında popüler ama bu uygulama, 12 yaşında San Andreas, kurgusal devlet gerçekleşecek olaylar. MP veya Sıcak Coffee: GTA San böyle SA olarak Andreas, kullanıcı modları nedeniyle büyük ölçüde.

Size oyun dünyasında bir tanrı olabilir hangi ile GTA San Andreas için geleneksel hile kodları, öneririz.

Uygulamanın Özellikleri:

- GTA San Andreas için bilinen tüm kodları

- Hileleri

- Paskalya yumurtaları

- GTA San Andreas için Eklentiler

Özellikler:

- Geliştirilmiş grafikler

- HD dokular

- Büyük bir oturma dünyası

- Oyun 70 saat

GTA San Andreas için rehber olan bir gayri resmi rehber, örneklerde, stratejiler, ipuçları ve hileler, hileleri, sırları, kesmek ve Grand Theft Auto San Andreas oyunu oyuncular için her şey! Bu uygulamalar gibi görev rehberi, kız arkadaşı rehber, başarı rehberi, flört rehberi ve daha birçok gibi GTA San Andreas için HD video kılavuz büyük koleksiyonları içerir. Şimdi GTA San Andreas için Kılavuzu indirin ve en iyi GTA San Andreas oyuncu olmak!

YASAL UYARI: Bu APP resmi olmayan versiyonu tarafından uygun bulunmamış veya bu oyun ya da lisansörleriyle yaratıcısı ile bağlı değildir. açıklamaları, karakterler, resimler ve videolar telif hakkı ve ya bu App kendi sahiplerinin ve kullanım markalı olan oyun tüm adil kullanım kuralları içinde düşer. Eğer mülkiyet haklarının aykırıdır olmuştur düşünüyorsanız lütfen bizimle irtibata geçin.</div> <div class="show-more-end">

Daha fazla göster

Guide GTA San Andreas için Mağaza Kullanıcı Derecelendirmeleri

5
1
5
1
4
0
3
0
2
0
1
0

Guide GTA San Andreas üzerine Mağaza İncelemeleri

Dil
Guide GTA San Andreas hakkında hiçbir inceleme yok; ilk siz yazın!
İyi Uygulama Garantili!

İyi Uygulama Garantili!

Bu uygulama virüs, kötü amaçlı yazılım ve diğer kötü niyetli saldırılara karşı güvenlik testinden geçti ve herhangi bir tehdit içermez.

milaupv mağaza avatarı
milaupv Mağaza 456.59k 269.72M

APK hakkında Guide GTA San Andreas bilgi

APK Sürüm 1.01
Uyumluluk Android 2.3.3+ (Gingerbread)
Geliştirici SKMP Android


İndirme: Guide GTA San Andreas APK
İndir